PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
интернет магазин дешевой одежды
одежда для детей интернет магазин
работа в новосибирске вакансии
в ТОП5 Google
в ТОП5 Google
в ТОП10 Google
4696.43 UAH
3109.96 UAH
126.84 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

опис інтерфейсу для модуля»соціальні мережі "


Модуль призначений для роботи з соціальними факторами і виглядає наступним чином:

 опис інтерфейсу для модуля

спершу вам потрібно створити проект-для цього натисніть велику синю кнопку в правій верхній частині екрану. У діалоговому вікні слід вказати назву проекту, а також що саме ви хочете розкручувати в першу чергу — сторінки сайту або групу. Надалі можна буде додати і інші завдання, так що якщо ви вибрали не той пункт, не переживайте.

в даному модулі дві складових.

робота з групами в соціальних мережах

ця частина модуля управляється колонкою "групи" і дозволяє вам запросити користувачів в свою групу ВКонтакте і Facebook або передплатників в Твіттер. Для управління просто "клікніть" на будь-яку іконку або стрілочки. Ви потрапите в панель замовлення:

робота з групами в соціальних мережах

спершу відзначте галочкою ту соціальну мережу, в якій плануєте розкручувати групу. Потім вкажіть адресу групи, загальне число передплатників, а також ліміт передплатників на добу (щоб зростання не був занадто швидким, ми рекомендуємо ставити 10% від загальної кількості передплатників). Після цього натискайте кнопку «замовити». Завдання з'явиться у списку:

робота з групами в соціальних мережах

зауважте, що поки поточне завдання не буде виконано в даній соціальній мережі, ви не зможете його змінити або додати нове. Але на інші соціальні мережі ця умова не поширюється. Також на цій сторінці відображається історія попередніх завдань.

робота з "лайками" сторінок сайту<» h2>

Друга складова даного модуля дозволяє вам "лайкнути» або "твітнути" потрібні сторінки свого сайту. Принцип роботи тут такий же, як і в попередній: ви натискаєте на будь іконці в даному стовпці і потрапляєте на сторінку налаштувань:

 робота з

вибравши цікавлять вас соціальні мережі, вказуєте сторінки, які хочете просувати (переконайтеся, що на них стоять відповідні кнопки). Одночасно ви можете просувати відразу кілька сторінок. Для додавання «клікніть "по зеленому "плюсик". Вказавши кількість користувачів і ліміти, натискайте кнопку «замовити».

нижче на цій же сторінці відображається історія ваших попередніх завдань.

як при роботі з групами, так і при замовленні «лайків» ви будете бачити хід виконання завдань. Так, на сторінці списків проекту всі іконки чорно-білі, а активні завдання будуть кольоровими:

 робота з

у колонці "витрати" відображається загальна витрата на соціальні мережі за даним проектом за весь час. При цьому якщо в даний час є якісь активні проекти, вони виділяються окремо:

 робота з

ви зможете видалити проект і всю історію по ньому, але активні завдання (в процесі виконання) все одно будуть виконані, і гроші за них не повернуться.

Якщо у вас залишилися питання або з'явилися зауваження/пропозиції, обов'язково пишіть нам на поштуmanager@promotools.com.ua & nbsp;або через систему & nbsp; тікетів.