PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
ночная работа в новосибирске
работа в новосибирске в ночь
оптовый интернет магазин одежды
в ТОП10 Google
в ТОП10 Google
в ТОП5 Google
126.84 UAH
126.84 UAH
2951.2 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

що являє собою розкрутка в соціальних мережах?


зараз вже не знайти людину, яка б не знала про соціальні мережі і про те, що вони дуже допомагають у просуванні бізнесу. Але як саме вони допомагають? У чому полягає їх суть, і яким чином можна скористатися цим практично необмеженим потенціалом? Постараємося підняти завісу і розкрити для вас цю таємницю.

в першу чергу, хочемо відразу звернути вашу увагу, що реклама в соціальних мережах не є такою, що продає. Для цього слід використовувати контекстну рекламу абопошукове просування . Основне завдання реклами в соціальних мережах-це підвищення впізнаваності і вибудовування взаємин Користувача з брендом.

існує два основних способи просування Вашого бізнесу за допомогою соціальних мереж.


використання соціальних кнопок на сторінках сайту

Одним з найпростіших і зручних способів є розміщення кнопок у себе на сторінці, як, наприклад, це зробили ми у себе в футері:

 що являє собою розкрутка в соціальних мережах?

це дає можливість кожному користувачеві, який зареєстрований в тій чи іншій соціальній мережі, розмістити там інформацію про вас і Ваш товар. Інформація з'явиться на сторінці користувача, а також в його новинах. Крім того, він зможе написати свій коментар до цієї замітки:

 приклад роботи кнопки Поділитися в соціальних мережах

найбільш популярними є соціальні мережі ВКонтакте і Facebook. Також слід звернути увагу на Twitter і мережу Google+.

для розміщення кнопок потрібно просто встановити спеціальний код на сторінки вашого сайту. Ми не рекомендуємо використовувати сервіси типу "odnaknopka", коли всі кнопки передаються одним кодом. Тести показують, що цей код може пригальмовувати ваш сайт. Краще використовувати стандартні скрипти самих соціальних мереж:


робота з групами в соціальних мережах

іншим аспектом роботи в соціальних мережах є створення групи в соціальній мережі для спілкування зі своїми користувачами:

 що являє собою розкрутка в соціальних мережах?

важливо розуміти особливості при роботі з групою в соціальній мережі: це не місце, де ви викладаєте тільки свої новини і прес-релізи, а місце живого спілкування з вашими клієнтами, де ви відповідаєте на їхні запитання, отримуєте зворотний зв'язок.

 приклад відповіді у FAceBook на запитання

важливо розуміти, що в групі не слід нав'язувати свій товар і розміщувати пряму рекламу. Тут ви можете перетворити будь-яку людину, навіть не Клієнта, в лояльного користувача, що рекомендує ваш бренд, навіть якщо він сам ним не користується.

Використовуйте всю силу соціальних мереж для вибудовування сильних, довговічних відносин з вашими клієнтами і створення по-справжньому сильного бренду!

додаткова інформація: опис інтерфейсу модуля «соціальні мережі».